wtorek, 21 stycznia 2014

Hi my name is, whatever you call me.

No cześć. $:
Może mnie niektórzy kojarzą ? ;-;
To ja 8)
Debil- Wera :'3

***
Zima, zima, zima, kochana zima, znów zachodnio-pomorskie odwiedziła.;/
Nwm, mam się śmiać, czy płakać? XD
Całkiem fajnie, że jest śnieg. <3
Narty, sanki, iglo, bitwa na śnieżki, piękne widoki. <3 ;w;
Ale jest zimno.
Za zimno D:
Ale chociaż więcej czasu na kompa 8)
***
"Ktoś potrzebuje twojego czasu, abyś z nim był,
  Ktoś potrzebuje Twojego serca, abyś go pokochał."



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz