wtorek, 25 lutego 2014

"Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać, że tego nie masz"

Cześć misie pysie,

Tak trochę zapomniało mi się o tym blogu, ale cóż. W moim życiu za wiele się dzieje. Chociaż lepsze to od tej pieprzonej samotności, która tak często mnie ogarnia.


Nie omieszkałam kiedyś napisać, chyba jeszcze na soniowym blogu, że mam niepełnosprawną kuzynkę. Wiecie co się dzieje, niedługo są te całe rozliczenia, pity. Jeśli ktokolwiek wam znany nie wie na co konkretnie przeznaczyć ten swój 1% proszę, a nawet błagam... zabrakło mi słowa. Sami wiecie o co.

Wtawiam tutaj ulotkę, na której znajdziecie więcej informacji.
Nie wiem co jeszcze dodać. Cieszę się, ze istnieją dobrzy ludzie. To znaczy chyba istnieją. A przynajmniej jedna osoba.


Ostatnimi czasy zawiodłam się na pewnej osobie. (Oczywiście nie mówię o miłości mojego życia, nie myśl). Osoba była mi bardzo bliska.. ba, nawet myślałam że coś znaczy dla mnie. Jednak się myliłam. Zaraz po tym co się stało poczułam się serio jak nic, jak jedno wielkie zero. Nieco później przyszło oświecenie. Dopiero gdy zaczęliśmy się kłócić i takowa osoba zrobiła swoje, uświadomiłam sobie, że jest zwykłym ścierwem. Nic nie znaczy i nigdy nic znaczyć nie będzie. Bo taki człowiek raczej nie będzie posiadał niczego na stałe z takim podejściem. Mogę szczerze powiedzieć, że istnieją jeszcze ludzie, którzy najchętniej zabiliby własnych przyjaciół, aby być na szczycie.


Jest dobrze. 







"5 litrów krwi, jedno serce ją tłoczy i jeden ty by to wszystko zjednoczyć"


"To tylko ty 36 i 6"
Ommm, zakochałam się w tej piosence.


Życie jest dziwne. Człowiek, któremu ufasz bezgranicznie, jesteś w stanie skoczyć za nim w ogień, zapomina o tobie w ciągu kilku minut.
Najgorszym uczuciem na świecie jest zdrada przyjaciela.
Nie potrafię zapomnieć nawet o osobie, która wyrządziła wiele złych rzeczy w moim życiu.
Dlaczego nie mogę być jak inni? Mieć po prostu wyjebane na wszystko? Nie płakać z byle powodu? Zapomnieć o wszystkich krzywdach wyrządzonych przez kogoś. Dlaczego?

Chociaż by oszukać siebie. Wmówić sobie. "Nie, ja wcale go nie lubię, wcale za nią, nie tęsknię. Nie, nie, nie..."
"Krzywy kręgosłup, bo życie wcale nie jest proste."

Chociaż jedna zaleta w tym całym poplątanym życiu. Mam w kontaktach tak wspaniałą osobę jak Luna. <3
Kckckc i wgl. ;-; <3 Bez ciebie chyba już by mnie nie było. c:

"Nie zapominaj nigdy wyrządzonej Ci przez wroga kiedyś krzywdy."

Mam wenę. Piszę coś, co ma ręce i nogi, więc nie mów mi, że nie potrafię nic stworzyć.
A może po prostu zazdrość? Hmm? Zazdrościsz? 
Ludzie to złe istoty. Chcę być psem, chociaż psem kochanym przez ludzi, a nie zwykłym ścierwem, które każdy rani co dzień. Nie chcę, Boże, za co. ;-;
Nie każdy wie jak to jest. Najczęściej ten, kto nie wie chce na siebie zwrócić uwagę hejtując osoby, które cierpią. 
Ktoś się tnie. Twoja sprawa? Nie. To się nie wtrącaj. Ktoś ma poważne problemy, nie wytrzymuje psychicznie, to się tnie, a tobie nic do tego.
Nie wiem, czy byłoby tak wesoło, gdybyś to właśnie TY cierpiał, a ktoś cię jeszcze dobijał beznadziejnymi tekstami.`


"A tak poza tym wcale nie jest okej, nie jest okej, cześć."
=

niedziela, 2 lutego 2014

Toca Toca Toca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Heh.( ͡° ͜ʖ ͡°)
co.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spać mi się chce.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jem chleb.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głowa mnie boli.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogółem jestem chora.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, fajnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie muszę iść do szkoły.( ͡° ͜ʖ ͡°)
h3h3h3h( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pimpuś sadełko.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masło.
To będzie ciekawy post, tak, tak.
Heh.
Nie mg ze śmiechu.
Skąd takie dekle się biorą? xDDDDD
Heh. XXDDD
Jezu.
co( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zanudzam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć.( ͡° ͜ʖ ͡°)

czwartek, 30 stycznia 2014

"Luna skup się i medytuj to będziesz latać. Twojej mamie się nie udało bo to zła kobieta..."

Dzień dobry wieczór! XDD
Luna poniekąd ma dzisiaj wyśmienity humor, chociaż nic na to nie wskazuje. Lubię taką pogodę, płacz, melancholijny nastrój, Huczuhucza. Ogółem rozkminy o życiu i śmierci, bla bla. Mam zimne łapki.

Stolica bawi się na feriach dopiero od połowy lutego, ołgadłaj. Tak czy inaczej, nie chcę ich. Nie bijcie. Mamusia postanowiła, że będziemy ocieplać uczucia między nami i pojedziemy sobie całą rodzinką do Zakopanego. NO CHYBA NIE D:

Zresztą. Liczy się chwila. Słucham sobie piosenki z poprzedniego posta Werki i chyba zacznę płakać :$ Jeju, jest tyle cudownych ludzi z zajebistym głosem, a ja o nich nie wiem. Zachowywałam się tak samo jak przypadkowo odkryłam Skorpionsów na lapku taty, hehe. Mam teraz tyle energii, a leżę sobie na dywanie, śpiewam razem z Igorem Herbutem i smaruję twarz serkiem waniliowym. Ciekawe połączenie, ja wiem. Ale czego można się spodziewać? Pies się na mnie gapi. Próbuje się dobrać do serka. Wiem to.
Już prawie czuję jego mokry język. Ślina jest fu. Ale co poradzić. Na ten moment mnie obserwuje.
Czyli swój cel.
Jestem celem.
Kurde, czuję się jak w filmie.
Z tego całego podniecenia wypuściłam telefon z rąk.
I leżał mi na brzuchu.
Ciekawe czy jest facetem.
A może kobietą @.@
Mój chłopak będzie zazdrosny!
Włosy smakują jak papier chociaż pachną jak cytryna.
Może jak papierowa cytryna.
To jest myśl.
Mama będzie dumna.
Tak!


Przepraszam. ;____; Miałam napisać poważnego posta, ale no. Aktualnie tylko to mam w głowie. Nie gniewajcie się, następnym razem będzie lepiej.




wtorek, 28 stycznia 2014

"Życie jest małą ściemniarą, wygą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź! Nie wierz, nie ufaj mi!"

Ten 'cudowny' moment, kiedy zacznę się jarać przez tydzień jakąś piosenką. Te okropne uzależnienie, które nie pozwala mi przestać o niej myśleć.
A to właśnie, drogie dzieci, szanowna młodzież, nazywamy miłością do muzyki. $:
Muszę się wam pochwalić, jaram się tą piosenką wokalisty zespołu LemON. c:
"Igor Herbut - Nie ufaj mi "  ^o^
" Wciąż wierzysz, że przejrzałaś mnie, a patrząc z bliska widzisz najmniej. "
Ludzie oceniają drugą osobę po wyglądzie. Nie ważne, czy będzie miła. Dla ' NAS ' ludzi najważniejsze, żeby była piękna, lecz 'nie wszystko co się świeci jest złotem '.
W ogóle, od pewnego czasu jest tyle wspaniałych polskich piosenek. <3
Poparzeni Kawą 3- Byłaś dla mnie wszystkim
LemON- Nice
Bracia- Po drugiej stronie chmur
No i oczywiście Igor Herbut- Nie ufaj mi. <3
***
Tak ogólnie, to nie jest u mnie najgorzej.
Nie narzekam, zawsze może być gorzej.
***
Trochę krótki post, ale nie chcę zanudzać. :'3

Lubie dżem. <3 ;w;

środa, 22 stycznia 2014

' Nic nie znaczące to coś, a najważniejsze to nic. '

Cześć. XD
***
Życie jest pełne niespodzianek. :'3
Wczoraj wieczorem pokłóciłam się z Moniką i uznałam, że nie jest mi do niczego potrzebna. :'3 Dziś już wiem, że bez niej moje życie byłoby nudne. XD
Rano obudziłam się z bólem szyi.
Fuck, znów.
Głupia szyja :<  Zawsze musi boleć ;=;
Więc nie poszłam do szkoły. :'3 (Największa zaleta<3)
Takie fajne piosenki w radiu, ja chcę tańczyć, mamoo. XDD
***
Zimno, zimno, zimno :<
Głupia zima.
Śnieg pada.
Znów.
***
Ja chcę na dwór.
Choćby do głupiej szkoły.
Ja nie chcę tego bólu.
Nie mogę ruszać głową.
Wkurwiające, bardzo, bardzo. :<
Nie wow.
***
Wiem, wiem nudny post, nudne jak moje życie.
No fuck, ordinary love w radiu, moja ulubiona piosenka. <3
Zajebiste radio <3

Ten moment, gdy serce przyśpiesza.
Bije coraz szybciej i szybciej.
Te motylki w brzuchu. ^o^
Kocham to. <3

Jak dla mnie nie ma lepszej piosenki niż Ordinary Love.
Niedawno sądziłam, że nie ma lepszej od You can't stop the beat. $:

Czasem taka zwykła piosenka
potrafi doprowadzić do łez.

"Are we tought enough for ordinary love? "
\(*-*)/

Czegoś mi brak. Tak od 3 dni.
Nie mogę przestać o tym myśleć.
Pls, niech to się stanie jeszcze dziś, błagam. ;c

' Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz. '

Moje szczęście jest bardzo blisko. ^o^
Bardzo chcę, lecz nie wychodzi, takie życie. :>
***


Obraz powinien się ruszać, jeśli jednak tak nie jest, odśwież stronę.`

wtorek, 21 stycznia 2014

" I feel like I’m motherfucking stuck, in this duck, it makes me wanna quack.. what the fuck is that!" ~ Pewdiepie

Jeśli jesteście zajebiści kojarzycie ten cytat 8D A nie, nie jesteście.

Mam na imię Luna, panna Luna. Jestem starą zakompleksioną domatorką, a jedyne co w sobie akceptuję to włosy. W przybliżeniu jestem pełnoletnia, żaby nie powiedzieć dorosła XD" Ogółem nałogowo palę, ale ciii bo mój chłopak o tym nie wie :'3

***
Wróciłam na ferie do Ogro, a śniegu jak nie było tak nie ma. Błąd mózgu. Jedyne co tutaj zastałam to rozwalony kot na schodach, przy tym nieciekawy zapach i zamrożoną muchę w lodówce. Czas iść do sklepu. Nie... Nie wyjdę przecież z domu. Wolę głodować. Albo nie, niech mnie ktoś nakarmi, taktak. :c

***


Hehehesy, nie będę pisać codziennie, szczury. Zaraz lecę na autobus, mimo wszystko cieszcie mordki, bo niebawem wrócę.

Aloha.