środa, 22 stycznia 2014

' Nic nie znaczące to coś, a najważniejsze to nic. '

Cześć. XD
***
Życie jest pełne niespodzianek. :'3
Wczoraj wieczorem pokłóciłam się z Moniką i uznałam, że nie jest mi do niczego potrzebna. :'3 Dziś już wiem, że bez niej moje życie byłoby nudne. XD
Rano obudziłam się z bólem szyi.
Fuck, znów.
Głupia szyja :<  Zawsze musi boleć ;=;
Więc nie poszłam do szkoły. :'3 (Największa zaleta<3)
Takie fajne piosenki w radiu, ja chcę tańczyć, mamoo. XDD
***
Zimno, zimno, zimno :<
Głupia zima.
Śnieg pada.
Znów.
***
Ja chcę na dwór.
Choćby do głupiej szkoły.
Ja nie chcę tego bólu.
Nie mogę ruszać głową.
Wkurwiające, bardzo, bardzo. :<
Nie wow.
***
Wiem, wiem nudny post, nudne jak moje życie.
No fuck, ordinary love w radiu, moja ulubiona piosenka. <3
Zajebiste radio <3

Ten moment, gdy serce przyśpiesza.
Bije coraz szybciej i szybciej.
Te motylki w brzuchu. ^o^
Kocham to. <3

Jak dla mnie nie ma lepszej piosenki niż Ordinary Love.
Niedawno sądziłam, że nie ma lepszej od You can't stop the beat. $:

Czasem taka zwykła piosenka
potrafi doprowadzić do łez.

"Are we tought enough for ordinary love? "
\(*-*)/

Czegoś mi brak. Tak od 3 dni.
Nie mogę przestać o tym myśleć.
Pls, niech to się stanie jeszcze dziś, błagam. ;c

' Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz. '

Moje szczęście jest bardzo blisko. ^o^
Bardzo chcę, lecz nie wychodzi, takie życie. :>
***


Obraz powinien się ruszać, jeśli jednak tak nie jest, odśwież stronę.`

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz