Ten 'cudowny' moment, kiedy zacznę się jarać przez tydzień jakąś piosenką. Te okropne uzależnienie, które nie pozwala mi przestać o niej myśleć.
A to właśnie, drogie dzieci, szanowna młodzież, nazywamy miłością do muzyki. $:
Muszę się wam pochwalić, jaram się tą piosenką wokalisty zespołu LemON. c:
"Igor Herbut - Nie ufaj mi " ^o^
" Wciąż wierzysz, że przejrzałaś mnie, a patrząc z bliska widzisz najmniej. "
Ludzie oceniają drugą osobę po wyglądzie. Nie ważne, czy będzie miła. Dla ' NAS ' ludzi najważniejsze, żeby była piękna, lecz 'nie wszystko co się świeci jest złotem '.
W ogóle, od pewnego czasu jest tyle wspaniałych polskich piosenek. <3
Poparzeni Kawą 3- Byłaś dla mnie wszystkim
LemON- Nice
Bracia- Po drugiej stronie chmur
No i oczywiście Igor Herbut- Nie ufaj mi. <3
***
Tak ogólnie, to nie jest u mnie najgorzej.
Nie narzekam, zawsze może być gorzej.
***
Trochę krótki post, ale nie chcę zanudzać. :'3
Lubie dżem. <3 ;w;

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz