Jeśli jesteście zajebiści kojarzycie ten cytat 8D A nie, nie jesteście.
Mam na imię Luna, panna Luna. Jestem starą zakompleksioną domatorką, a jedyne co w sobie akceptuję to włosy. W przybliżeniu jestem pełnoletnia, żaby nie powiedzieć dorosła XD" Ogółem nałogowo palę, ale ciii bo mój chłopak o tym nie wie :'3
***
Wróciłam na ferie do Ogro, a śniegu jak nie było tak nie ma. Błąd mózgu. Jedyne co tutaj zastałam to rozwalony kot na schodach, przy tym nieciekawy zapach i zamrożoną muchę w lodówce. Czas iść do sklepu. Nie... Nie wyjdę przecież z domu. Wolę głodować. Albo nie, niech mnie ktoś nakarmi, taktak. :c
***
Hehehesy, nie będę pisać codziennie, szczury. Zaraz lecę na autobus, mimo wszystko cieszcie mordki, bo niebawem wrócę.
Aloha.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz