niedziela, 2 lutego 2014

Toca Toca Toca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Heh.( ͡° ͜ʖ ͡°)
co.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spać mi się chce.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jem chleb.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głowa mnie boli.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogółem jestem chora.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, fajnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie muszę iść do szkoły.( ͡° ͜ʖ ͡°)
h3h3h3h( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pimpuś sadełko.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masło.
To będzie ciekawy post, tak, tak.
Heh.
Nie mg ze śmiechu.
Skąd takie dekle się biorą? xDDDDD
Heh. XXDDD
Jezu.
co( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zanudzam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz