wtorek, 25 lutego 2014

"5 litrów krwi, jedno serce ją tłoczy i jeden ty by to wszystko zjednoczyć"


"To tylko ty 36 i 6"
Ommm, zakochałam się w tej piosence.


Życie jest dziwne. Człowiek, któremu ufasz bezgranicznie, jesteś w stanie skoczyć za nim w ogień, zapomina o tobie w ciągu kilku minut.
Najgorszym uczuciem na świecie jest zdrada przyjaciela.
Nie potrafię zapomnieć nawet o osobie, która wyrządziła wiele złych rzeczy w moim życiu.
Dlaczego nie mogę być jak inni? Mieć po prostu wyjebane na wszystko? Nie płakać z byle powodu? Zapomnieć o wszystkich krzywdach wyrządzonych przez kogoś. Dlaczego?

Chociaż by oszukać siebie. Wmówić sobie. "Nie, ja wcale go nie lubię, wcale za nią, nie tęsknię. Nie, nie, nie..."
"Krzywy kręgosłup, bo życie wcale nie jest proste."

Chociaż jedna zaleta w tym całym poplątanym życiu. Mam w kontaktach tak wspaniałą osobę jak Luna. <3
Kckckc i wgl. ;-; <3 Bez ciebie chyba już by mnie nie było. c:

"Nie zapominaj nigdy wyrządzonej Ci przez wroga kiedyś krzywdy."

Mam wenę. Piszę coś, co ma ręce i nogi, więc nie mów mi, że nie potrafię nic stworzyć.
A może po prostu zazdrość? Hmm? Zazdrościsz? 
Ludzie to złe istoty. Chcę być psem, chociaż psem kochanym przez ludzi, a nie zwykłym ścierwem, które każdy rani co dzień. Nie chcę, Boże, za co. ;-;
Nie każdy wie jak to jest. Najczęściej ten, kto nie wie chce na siebie zwrócić uwagę hejtując osoby, które cierpią. 
Ktoś się tnie. Twoja sprawa? Nie. To się nie wtrącaj. Ktoś ma poważne problemy, nie wytrzymuje psychicznie, to się tnie, a tobie nic do tego.
Nie wiem, czy byłoby tak wesoło, gdybyś to właśnie TY cierpiał, a ktoś cię jeszcze dobijał beznadziejnymi tekstami.`


"A tak poza tym wcale nie jest okej, nie jest okej, cześć."
=

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz